Камера холодильна КХС80Н-8,95-4400-1200-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 8,95 м.куб |
| Товщина панелей | 80 мм |
| Довжина зовнішня | 4400 мм |
| Ширина зовнішня | 1200 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 4240 мм |
| Ширина внутрішня | 1040 мм |
| Висота внутрішня | 2030 мм |