Камера холодильна КХС80Н-8,53-4200-1200-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 8,53 м.куб |
| Товщина панелей | 80 мм |
| Довжина зовнішня | 4200 мм |
| Ширина зовнішня | 1200 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 4040 мм |
| Ширина внутрішня | 1040 мм |
| Висота внутрішня | 2030 мм |