Камера холодильна КХС80Н-6,95-3800-1100-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 6,95 м.куб |
| Товщина панелей | 80 мм |
| Довжина зовнішня | 3800 мм |
| Ширина зовнішня | 1100 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 3640 мм |
| Ширина внутрішня | 940 мм |
| Висота внутрішня | 2030 мм |