Камера холодильна КХС80Н-6,38-3900-1000-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 6,38 м.куб |
| Товщина панелей | 80 мм |
| Довжина зовнішня | 3900 мм |
| Ширина зовнішня | 1000 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 3740 мм |
| Ширина внутрішня | 840 мм |
| Висота внутрішня | 2030 мм |