Камера холодильна КХС80Н-59,75-6000-5200-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 59,75 м.куб |
| Товщина панелей | 80 мм |
| Довжина зовнішня | 6000 мм |
| Ширина зовнішня | 5200 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 5840 мм |
| Ширина внутрішня | 5040 мм |
| Висота внутрішня | 2030 мм |