Камера холодильна КХС80Н-56,76-5600-5300-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 56,76 м.куб |
| Товщина панелей | 80 мм |
| Довжина зовнішня | 5600 мм |
| Ширина зовнішня | 5300 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 5440 мм |
| Ширина внутрішня | 5140 мм |
| Висота внутрішня | 2030 мм |