Камера холодильна КХС80Н-56,68-5700-5200-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 56,68 м.куб |
| Товщина панелей | 80 мм |
| Довжина зовнішня | 5700 мм |
| Ширина зовнішня | 5200 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 5540 мм |
| Ширина внутрішня | 5040 мм |
| Висота внутрішня | 2030 мм |