Камера холодильна КХС80Н-55,23-5900-4900-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 55,23 м.куб |
| Товщина панелей | 80 мм |
| Довжина зовнішня | 5900 мм |
| Ширина зовнішня | 4900 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 5740 мм |
| Ширина внутрішня | 4740 мм |
| Висота внутрішня | 2030 мм |