Камера холодильна КХС80Н-51,24-5600-4800-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 51,24 м.куб |
| Товщина панелей | 80 мм |
| Довжина зовнішня | 5600 мм |
| Ширина зовнішня | 4800 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 5440 мм |
| Ширина внутрішня | 4640 мм |
| Висота внутрішня | 2030 мм |