Камера холодильна КХС80Н-5,36-2700-1200-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 5,36 м.куб |
| Товщина панелей | 80 мм |
| Довжина зовнішня | 2700 мм |
| Ширина зовнішня | 1200 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 2540 мм |
| Ширина внутрішня | 1040 мм |
| Висота внутрішня | 2030 мм |