Камера холодильна КХС80Н-47,55-5000-5000-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 47,55 м.куб |
| Товщина панелей | 80 мм |
| Довжина зовнішня | 5000 мм |
| Ширина зовнішня | 5000 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 4840 мм |
| Ширина внутрішня | 4840 мм |
| Висота внутрішня | 2030 мм |