Камера холодильна КХС80Н-44,53-5100-4600-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 44,53 м.куб |
| Товщина панелей | 80 мм |
| Довжина зовнішня | 5100 мм |
| Ширина зовнішня | 4600 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 4940 мм |
| Ширина внутрішня | 4440 мм |
| Висота внутрішня | 2030 мм |