Камера холодильна КХС80Н-4,94-2500-1200-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 4,94 м.куб |
| Товщина панелей | 80 мм |
| Довжина зовнішня | 2500 мм |
| Ширина зовнішня | 1200 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 2340 мм |
| Ширина внутрішня | 1040 мм |
| Висота внутрішня | 2030 мм |