Камера холодильна КХС80Н-2,97-1900-1000-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 2,97 м.куб |
| Товщина панелей | 80 мм |
| Довжина зовнішня | 1900 мм |
| Ширина зовнішня | 1000 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 1740 мм |
| Ширина внутрішня | 840 мм |
| Висота внутрішня | 2030 мм |