Камера холодильна КХС80Н-2,87-1400-1300-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 2,87 м.куб |
| Товщина панелей | 80 мм |
| Довжина зовнішня | 1400 мм |
| Ширина зовнішня | 1300 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 1240 мм |
| Ширина внутрішня | 1140 мм |
| Висота внутрішня | 2030 мм |