Камера холодильна КХС80Н-1,79-1100-1100-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 1,79 м.куб |
| Товщина панелей | 80 мм |
| Довжина зовнішня | 1100 мм |
| Ширина зовнішня | 1100 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 940 мм |
| Ширина внутрішня | 940 мм |
| Висота внутрішня | 2030 мм |