Камера холодильна КХС80-8,74-4300-1200-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 8,74 м.куб |
| Товщина панелей | 80 мм |
| Довжина зовнішня | 4300 мм |
| Ширина зовнішня | 1200 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 4140 мм |
| Ширина внутрішня | 1040 мм |
| Висота внутрішня | 2030 мм |