Камера холодильна КХС80-59,99-5800-5400-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 59,99 м.куб |
| Товщина панелей | 80 мм |
| Довжина зовнішня | 5800 мм |
| Ширина зовнішня | 5400 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 5640 мм |
| Ширина внутрішня | 5240 мм |
| Висота внутрішня | 2030 мм |