Камера холодильна КХС80-58,93-5700-5400-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 58,93 м.куб |
| Товщина панелей | 80 мм |
| Довжина зовнішня | 5700 мм |
| Ширина зовнішня | 5400 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 5540 мм |
| Ширина внутрішня | 5240 мм |
| Висота внутрішня | 2030 мм |