Камера холодильна КХС80-58,85-5800-5300-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 58,85 м.куб |
| Товщина панелей | 80 мм |
| Довжина зовнішня | 5800 мм |
| Ширина зовнішня | 5300 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 5640 мм |
| Ширина внутрішня | 5140 мм |
| Висота внутрішня | 2030 мм |