Камера холодильна КХС80-56,4-5900-5000-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 56,4 м.куб |
| Товщина панелей | 80 мм |
| Довжина зовнішня | 5900 мм |
| Ширина зовнішня | 5000 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 5740 мм |
| Ширина внутрішня | 4840 мм |
| Висота внутрішня | 2030 мм |