Камера холодильна КХС80-53,31-5700-4900-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 53,31 м.куб |
| Товщина панелей | 80 мм |
| Довжина зовнішня | 5700 мм |
| Ширина зовнішня | 4900 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 5540 мм |
| Ширина внутрішня | 4740 мм |
| Висота внутрішня | 2030 мм |