Камера холодильна КХС80-52,47-5500-5000-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 52,47 м.куб |
| Товщина панелей | 80 мм |
| Довжина зовнішня | 5500 мм |
| Ширина зовнішня | 5000 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 5340 мм |
| Ширина внутрішня | 4840 мм |
| Висота внутрішня | 2030 мм |