Камера холодильна КХС80-5,99-3300-1100-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 5,99 м.куб |
| Товщина панелей | 80 мм |
| Довжина зовнішня | 3300 мм |
| Ширина зовнішня | 1100 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 3140 мм |
| Ширина внутрішня | 940 мм |
| Висота внутрішня | 2030 мм |