Камера холодильна КХС80-49,21-5500-4700-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 49,21 м.куб |
| Товщина панелей | 80 мм |
| Довжина зовнішня | 5500 мм |
| Ширина зовнішня | 4700 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 5340 мм |
| Ширина внутрішня | 4540 мм |
| Висота внутрішня | 2030 мм |