Камера холодильна КХС80-45,43-5200-4600-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 45,43 м.куб |
| Товщина панелей | 80 мм |
| Довжина зовнішня | 5200 мм |
| Ширина зовнішня | 4600 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 5040 мм |
| Ширина внутрішня | 4440 мм |
| Висота внутрішня | 2030 мм |