Камера холодильна КХС80-41,84-4700-4700-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 41,84 м.куб |
| Товщина панелей | 80 мм |
| Довжина зовнішня | 4700 мм |
| Ширина зовнішня | 4700 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 4540 мм |
| Ширина внутрішня | 4540 мм |
| Висота внутрішня | 2030 мм |