Камера холодильна КХС80-4,73-2400-1200-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 4,73 м.куб |
| Товщина панелей | 80 мм |
| Довжина зовнішня | 2400 мм |
| Ширина зовнішня | 1200 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 2240 мм |
| Ширина внутрішня | 1040 мм |
| Висота внутрішня | 2030 мм |