Камера холодильна КХС80-4,47-2500-1100-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 4,47 м.куб |
| Товщина панелей | 80 мм |
| Довжина зовнішня | 2500 мм |
| Ширина зовнішня | 1100 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 2340 мм |
| Ширина внутрішня | 940 мм |
| Висота внутрішня | 2030 мм |