Камера холодильна КХС80-3,99-2500-1000-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 3,99 м.куб |
| Товщина панелей | 80 мм |
| Довжина зовнішня | 2500 мм |
| Ширина зовнішня | 1000 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 2340 мм |
| Ширина внутрішня | 840 мм |
| Висота внутрішня | 2030 мм |