Камера холодильна КХС80-3,82-2400-1000-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 3,82 м.куб |
| Товщина панелей | 80 мм |
| Довжина зовнішня | 2400 мм |
| Ширина зовнішня | 1000 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 2240 мм |
| Ширина внутрішня | 840 мм |
| Висота внутрішня | 2030 мм |