Камера холодильна КХС80-3,46-1800-1200-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 3,46 м.куб |
| Товщина панелей | 80 мм |
| Довжина зовнішня | 1800 мм |
| Ширина зовнішня | 1200 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 1640 мм |
| Ширина внутрішня | 1040 мм |
| Висота внутрішня | 2030 мм |