Камера холодильна КХС80-3,04-1600-1200-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 3,04 м.куб |
| Товщина панелей | 80 мм |
| Довжина зовнішня | 1600 мм |
| Ширина зовнішня | 1200 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 1440 мм |
| Ширина внутрішня | 1040 мм |
| Висота внутрішня | 2030 мм |