Камера холодильна КХС80-2,83-1500-1200-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 2,83 м.куб |
| Товщина панелей | 80 мм |
| Довжина зовнішня | 1500 мм |
| Ширина зовнішня | 1200 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 1340 мм |
| Ширина внутрішня | 1040 мм |
| Висота внутрішня | 2030 мм |