Камера холодильна КХС80-2,41-1300-1200-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 2,41 м.куб |
| Товщина панелей | 80 мм |
| Довжина зовнішня | 1300 мм |
| Ширина зовнішня | 1200 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 1140 мм |
| Ширина внутрішня | 1040 мм |
| Висота внутрішня | 2030 мм |