Камера холодильна КХС60Н-62,14-5700-5500-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 62,14 м.куб |
| Товщина панелей | 60 мм |
| Довжина зовнішня | 5700 мм |
| Ширина зовнішня | 5500 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 5580 мм |
| Ширина внутрішня | 5380 мм |
| Висота внутрішня | 2070 мм |