Камера холодильна КХС60Н-62,08-5800-5400-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 62,08 м.куб |
| Товщина панелей | 60 мм |
| Довжина зовнішня | 5800 мм |
| Ширина зовнішня | 5400 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 5680 мм |
| Ширина внутрішня | 5280 мм |
| Висота внутрішня | 2070 мм |