Камера холодильна КХС60Н-6,86-3500-1100-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 6,86 м.куб |
| Товщина панелей | 60 мм |
| Довжина зовнішня | 3500 мм |
| Ширина зовнішня | 1100 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 3380 мм |
| Ширина внутрішня | 980 мм |
| Висота внутрішня | 2070 мм |