Камера холодильна КХС60Н-52,24-5400-4900-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 52,24 м.куб |
| Товщина панелей | 60 мм |
| Довжина зовнішня | 5400 мм |
| Ширина зовнішня | 4900 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 5280 мм |
| Ширина внутрішня | 4780 мм |
| Висота внутрішня | 2070 мм |