Камера холодильна КХС60Н-43,4-4800-4600-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 43,4 м.куб |
| Товщина панелей | 60 мм |
| Довжина зовнішня | 4800 мм |
| Ширина зовнішня | 4600 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 4680 мм |
| Ширина внутрішня | 4480 мм |
| Висота внутрішня | 2070 мм |