Камера холодильна КХС60Н-3,61-1900-1100-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 3,61 м.куб |
| Товщина панелей | 60 мм |
| Довжина зовнішня | 1900 мм |
| Ширина зовнішня | 1100 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 1780 мм |
| Ширина внутрішня | 980 мм |
| Висота внутрішня | 2070 мм |