Камера холодильна КХС60Н-2,88-1700-1000-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 2,88 м.куб |
| Товщина панелей | 60 мм |
| Довжина зовнішня | 1700 мм |
| Ширина зовнішня | 1000 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 1580 мм |
| Ширина внутрішня | 880 мм |
| Висота внутрішня | 2070 мм |