Камера холодильна КХС60Н-12,47-5700-1200-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 12,47 м.куб |
| Товщина панелей | 60 мм |
| Довжина зовнішня | 5700 мм |
| Ширина зовнішня | 1200 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 5580 мм |
| Ширина внутрішня | 1080 мм |
| Висота внутрішня | 2070 мм |