Камера холодильна КХС60-8,68-4400-1100-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 8,68 м.куб |
| Товщина панелей | 60 мм |
| Довжина зовнішня | 4400 мм |
| Ширина зовнішня | 1100 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 4280 мм |
| Ширина внутрішня | 980 мм |
| Висота внутрішня | 2070 мм |