Камера холодильна КХС60-8,48-4300-1100-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 8,48 м.куб |
| Товщина панелей | 60 мм |
| Довжина зовнішня | 4300 мм |
| Ширина зовнішня | 1100 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 4180 мм |
| Ширина внутрішня | 980 мм |
| Висота внутрішня | 2070 мм |