Камера холодильна КХС60-7,26-3700-1100-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 7,26 м.куб |
| Товщина панелей | 60 мм |
| Довжина зовнішня | 3700 мм |
| Ширина зовнішня | 1100 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 3580 мм |
| Ширина внутрішня | 980 мм |
| Висота внутрішня | 2070 мм |