Камера холодильна КХС60-6,65-3400-1100-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 6,65 м.куб |
| Товщина панелей | 60 мм |
| Довжина зовнішня | 3400 мм |
| Ширина зовнішня | 1100 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 3280 мм |
| Ширина внутрішня | 980 мм |
| Висота внутрішня | 2070 мм |