Камера холодильна КХС60-6,34-3600-1000-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 6,34 м.куб |
| Товщина панелей | 60 мм |
| Довжина зовнішня | 3600 мм |
| Ширина зовнішня | 1000 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 3480 мм |
| Ширина внутрішня | 880 мм |
| Висота внутрішня | 2070 мм |