Камера холодильна КХС60-6,05-3100-1100-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 6,05 м.куб |
| Товщина панелей | 60 мм |
| Довжина зовнішня | 3100 мм |
| Ширина зовнішня | 1100 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 2980 мм |
| Ширина внутрішня | 980 мм |
| Висота внутрішня | 2070 мм |