Камера холодильна КХС60-56,62-5400-5300-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 56,62 м.куб |
| Товщина панелей | 60 мм |
| Довжина зовнішня | 5400 мм |
| Ширина зовнішня | 5300 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 5280 мм |
| Ширина внутрішня | 5180 мм |
| Висота внутрішня | 2070 мм |